POZRI VIAC

ATMOSFÉRA, KTORÁ VÁS DOSTANE.

Štýlový športovo-hudobný klub s viac ako 20 ročnou bohatou históriou, v ktorom zažijete mnoho zaujímavého, strávite krásne chvíle a budete sa chcieť vrátiť. K dispozícii sú dve barovo-reštauračné časti, vonkajšia terasa (fajčiarka), detský kútik, salónik, bezplatná WIFI a samozrejmosťou je aj bezplatné parkovisko. 

Bizarre Vám ponúkne drink podčiarknutý súčasným umením a neopakovateľnú chuť kvalitnej domácej i medzinárodnej kuchyne. Za jedným z najdlhších barových pultov Vám naša obsluha pripraví rôzne druhy miešaných alkoholických a nealkoholických nápojov. Vychutnajte si v príjemnej atmosfére niekoľko druhov kvalitných vín, alebo si len oddýchnite pri chutnej kávičke. 

Jedlá sú pripravované z najlepších surovín, vyberaných špeciálne pre gurmánov, ktorí vedia oceniť zážitok chutí a kde sa vedia potešiť aj oči. Práve ich spojenie ponúka kvalitný pôžitok vo výbornej hudobnej či športovej atmosfére. Výber jedál pre Vás pravidelne starostlivo pripravujeme, preto v našej ponuke nájde každý to, čo mu chutí. V Bizarre je každý gurmánom.

Bizarre Vám ponúka možnosť zorganizovania

- spoločenských udalostí / plesy, koncerty, párty... 
- firemných akcií / rauty, školenia, prezentácie...
- rodinných akcií pri najrôznejších príležitostiach / SVADBY, krstiny, promócie, stužkové...

   

ŠPORT JE NAŠOU SÚČASŤOU 

Šport je našou súčasťou. U nás máte možnosť sledovať domáce i svetové športové udalosti, počnúc nosnými športami ako sú futbal, hokej ale aj menej populárne atletické mítingy, cyklistika a mnoho iného. 

PODPORUJEME

FK Prešov futsal team TU a ŠKM Akademik TU