OSLAVY

Rodinné a firemné oslavy u nás

Oslavy, stretnutia s rodinou alebo priateľmi sú vždy úžasné, magické chvíle. Nenechajte si ujsť ani krátku chvíľu na prípravu jedla a pohostenie svojich hostí. Prišli k vám, stretnúť sa s vami a so zvyškom rodiny alebo priateľmi. Venujte 100% času a pozornosti svojim hosťom, bavte sa dobre a užívajte si každú minútu stretnutia.

Stačí keď poviete, ako si predstavujete stretnutie, aké menu bude najvhodnejšie pre hostí, a všetko pripraviť podľa Vašich očakávaní. Máme bohaté skúsenosti a preto môžeme Vám mnoho vecí poradiť. Špecializujeme sa mnoho rokov organizáciou rodinných a firemných osláv. Sme dokonale pripravení na prípravu podujatia v podniku, u Vás alebo v prírode. Máme k dispozícii technické a logistické vybavenie. Všetko musí fungovať bez problémov a bez sťažností. Menu prispôsobíme Vašim potrebám z hľadiska množstva a rozpočtu. Ak budú medzi Vašimi hosťami osoby so špeciálnymi požiadavkami, napr. na jedlo - postaráme sa o nich, aby si vychutnávali to, čo majú radi najviac.

Interiér vytvára atmosféru, aj preto s veľkou starostlivosťou a pozornosťou aranžujeme priestory - pravdaže, keď je taká požiadavka zákazníka. Chvíle zamyslenia ako na stretnutí rozlúčky s najbližšou osobou vyžaduje inú prípravu ako bláznivé chvíle spojené s narodením, sobášom alebo rozlúčkou so slobodou! Špecializujeme sa na prípravy a organizácie rodinných osláv, ako sú  svadby, krstiny, sväté prijímanie, narodeniny a výročia všetkého druhu. Rovnako dobre, za čo nás pochvaľujú zákazníci, organizujeme bankety, konferencie, školenia, posedenia a firemné večierky.
Jediné, čo musíte urobiť, je povedať, aké sú Vaše očakávania a presne tak bude. Mnohé pozitívne recenzie spokojných zákazníkov sú dôkazom toho, že plníme svoje povinnosti na jednotku.